Oferta pracy

Dyrektor IT ds. Architektury i Projektów Digitalowych

Amberstone Associates Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego klienta, jednej z największych firm w branży retailowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Celem tej roli będzie przeprowadzenie transformacji cyfrowej w ramach obszaru architektury korporacyjnej oraz strategicznych projektów digitalowych.

Główne zadania i obowiązki:

  • Odpowiedzialność za transformację IT wewnątrz organizacji (w obszarze cyfryzacji, e-commerce, B2C i korporacyjnej architektury IT)
  • Inicjowanie najbardziej kluczowych projektów angażujących całą organizację
  • Odpowiedzialność za budżet i zarządzanie strategicznymi kontraktami w ramach IT
  • Kształtowanie standardów architektonicznych i podejmowanie decyzji względem ich zmian
  • Zarządzanie zespołem (ok. 25-cio osobowy zespół ekspercki)

Wymagane kompetencje:

  • Doświadczenie na stanowiskach managerskich/dyrektorskich (preferowane doświadczenie zdobyte w organizacjach o dynamicznym charakterze pracy takich jak: retail, consulting, etc.)
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołami IT w duchu agile
  • Udokumentowane doświadczenie w obszarze digital, e-commerce i architekturze korporacyjnej IT
  • Umiejętności związane z zarządzaniem dostawcami, negocjacjami, a także z komunikacją z osobami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Myślenie analityczne i szeroka wiedza technologiczna (devops, chmura etc.)
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych, na działania przynoszące namacalne rezultaty oraz na transformację organizacji

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez objęcie kluczowej roli w organizacji w zakresie IT
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • udział w innowacyjnych projektach informatycznych i biznesowych
  • dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • różnego rodzaju szkolenia i certyfikacje
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.
Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy