Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor IT

Glosel sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

GLOSEL - lider w branży e-commerce (właściciel TaniaKsiazka.pl i Bee.pl) poszukuje do przeprowadzenia transformacji technologicznej spółki w obszarze IT osoby na stanowisko

Dyrektor IT

Główne zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju IT w spółce,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych i działanie systemów informatycznych w spółce
  • Poszukiwanie, rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze IT
  • Nadzór nad zapewnieniem ciągłości prac programistycznych, terminowości i wysokiej jakości wdrożeń
  • Zarządzanie priorytetyzacją oraz zasadnością realizacji zadań przez dział IT
  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi
  • Odpowiedzialność za planowanie, budżetowanie i realizację inwestycji w obszarze IT
  • Zarządzanie dostawcami IT, nadzór nad zawieraniem i prawidłową realizacją umów związanych z obszarem IT
  • Efektywne zarządzanie podległym, kilkunastoosobowym zespołem poprzez zwiększenie zaangażowania pracowników w wykonywaną pracę oraz wdrażane nowoczesnych standardów pracy
  • Analiza ryzyk związanych z podległym obszarem

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania (mile widziane MBA)
  • Min. 10 letnie doświadczenie w rozwoju i automatyzacji systemów IT w dużych organizacjach z obszaru e-commerce, handlu lub usług
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (w tym zespołem programistów – mile widziane)
  • Praktyczne, poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu projektów IT oraz znajomość narzędzi do zarządzania projektami
  • Doświadczenie w zakresie wdrożenia lub migracji systemów klasy ERP
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą sieciową w dużych organizacjach
  • Znajomość nowych technologii (w tym Magento)
  • Znajomość podstaw programowania
  • Zdolność do strategicznego myślenia o procesach systemowych i biznesowych
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, realny wpływ na rozwój rozwiązań IT
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera w branży e-commerce
  • Możliwość swobodnego działania w powierzonym obszarze
  • Praca w siedzibie spółki w Białymstoku (możliwość częściowej pracy zdalnej)
  • Dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenia NNW, karty sportowej oraz zniżki na zakupy w taniaksiazka.pl oraz bee.pl
  • forma współpracy - B2B

Wyślij CV klikając w przycisk aplikowania

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne