Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor IT

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju IT w spółce ( min. rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych)

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów, infrastruktury, baz danych itp

  • Kierowanie zespołem programistów, DevOp’ów, PM’ów, helpdesku, (organizacja pracy, wsparcie merytoryczne, rozwój)

  • Planowanie, rozwijanie i utrzymanie infrastruktury IT

  • Odpowiedzialność za zarządzanie dostawcami IT (zawieranie i prawidłowa realizacja umów z obszaru IT)

  • Ścisła współpraca z biznesem i Zarządem

  • Zarządzanie budżetem działu IT

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją polityki i procedur z obszaru IT (polityka bezpieczeństwa danych, polityka sprzętu itp.)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi oraz zespołem

  • Wiedza w zakresie narzędzi wspierających zarządzanie projektami, zagadnień architektury systemów IT i infrastruktury IT oraz procesu wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość metod zarządzania projektami

  • Wymagana wiedza w zakresie technologii takich jak: Python, Django, Flask,(lub podobnych) GIT

  • Umiejętność identyfikowania potrzeb biznesowych i osadzania ich w kontekście możliwości technologicznych,

  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz przywódcze

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dostęp do opieki medycznej, karty multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bonnier Business Polska

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Jesteśmy wydawcą dziennika „Puls Biznesu” oraz portali bankier.pl. pb.pl i pulsmedycyny.pl. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów w celu osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Przewiń do profilu firmy