Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor IT

Simplicity RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży retailowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Dyrektor IT

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za strategię i rozwój obszaru IT (zespół, procesy, aplikacje, infrastruktura) w odniesieniu do kolejnych etapów rozwoju firmy
  • Zapewnienie optymalnego doboru technologii na potrzeby kolejnych etapów rozwoju firmy
  • Planowanie, budowa i rozwój zespołu ds. IT
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów teleinformatycznych (m.in. sieć, aplikacje, sprzęt)
  • Odpowiedzialność za zapewnienie bieżącego wsparcia IT dla pracowników i współpracowników firmy
  • Odpowiedzialność za zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego, w tym ochronę informacji na poziomie infrastruktury, systemów i regulacji wewnętrznych
  • Odpowiedzialność za planowanie, budżetowanie i realizację inwestycji w obszarze IT
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami IT
  • Zarządzanie zespołem IT (ok. 20 osób)

Wymagania:

  • Myślenie kategoriami całości IT oraz współdziałania z biznesem
  • Doświadczenie zawodowe w IT (najlepiej łączące obszar infrastruktury, aplikacji, security, systemu ERP, SOP, PLM, POS)
  • Praktyczne doświadczenie w projektach wymiany, wdrożenia lub migracji systemów klasy ERP
  • Doświadczenie w nadzorze nad realizacją usług IT przez zewnętrznych dostawców
  • Rozległa znajomość rynku IT z perspektywy trendów rozwoju architektury systemów, inżynierii oprogramowania
  • Faktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność budowania autorytetu i przekonywania do własnych pomysłów, leadership, siła charakteru poparta solidnym doświadczeniem merytorycznym
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne z elementami informatycznymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność inicjowania zmian i skutecznego wdrażania nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w branży FMCG mile widziane

Klient oferuje:

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań i projektów, zdobycie doświadczenia w znanej i renomowanej firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Auto służbowe
  • Premię kwartalną
  • Benefity (ubezpieczenie, , karta MultiSport, opieka medyczna)
  • Pracę hybrydową (minimum 3 dni w tygodniu praca w biurze)
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-057, przy Pl. Dąbrowskiego 1, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne