Oferta pracy

Dyrektor IT

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Konstruktorska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój wewnętrznych systemów informatycznych, planowanie i zarządzanie wersjami oprogramowania, koordynacja wersji i współpraca z pozostałymi działami IT firmy

  • Zarządzanie architekturą IT, planowanie odpowiednich działań, aby zapewnić wymaganą elastyczność biznesowa i efektywność kosztową,

  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym i wsparcie techniczne procesów operacyjnych

  • Wprowadzanie nowoczesnych, bezpiecznych rozwiązań technologicznych pomagających zwiększyć konkurencyjność

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu, w tym zatrudnianie i szkolenie nowych pracowników.

  • Planowanie i nadzór nad realizacją budżetu IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora IT, odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój oprogramowania biznesowego w sektorze usług finansowych

  • Doświadczenie w tworzeniu architektury dla złożonych systemów korporacyjnych w środowiskach on-premises i w chmurze, znajomość najnowszych technologii w zakresie systemów informatycznych i zarządzania nimi.

  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu rozwiązań aplikacyjnych,

  • Praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się językami oprogramowania oraz relacyjnymi bazami danych.

  • Znajomość języka 4GL oraz baz danych opartych na PostgreSQL będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość rozwiązań IT dla branży usług finansowych oraz znajomość systemów transakcyjnych w sektorze usług finansowych mile widziana

  • Myślenie strategiczne i biznesowy zmysł

  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka dostarczająca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz świadcząca usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

Przewiń do profilu firmy