Logo Pracuj.pl

Dyrektor IT

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, rozwój i wsparcie merytoryczne zespołu IT
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi narzędzi IT
  • Zarządzanie budżetem w celu realizacji założeń finansowych organizacji
  • Zapewnienie bezpieczeństwa dostępu do zasobów i danych IT
  • Zapewnienie oczekiwanej ciągłości działania infrastruktury IT
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu informatyki lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania rozproszonym zespołem
  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju systemów
  • Projektowanie i realizacja rozwiązań w obszarze wsparcia informatycznego, praktyczna znajomość ITIL
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Realny wpływ na rozwój działu IT
  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie

Dyrektor IT, Warszawa