Oferta pracy

Dyrektor IT

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, rozwój i wsparcie merytoryczne zespołu IT

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi narzędzi IT

  • Zarządzanie budżetem w celu realizacji założeń finansowych organizacji

  • Zapewnienie bezpieczeństwa dostępu do zasobów i danych IT

  • Zapewnienie oczekiwanej ciągłości działania infrastruktury IT

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu informatyki lub pokrewne

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Umiejętność zarządzania rozproszonym zespołem

  • Doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju systemów

  • Projektowanie i realizacja rozwiązań w obszarze wsparcia informatycznego, praktyczna znajomość ITIL

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Realny wpływ na rozwój działu IT

  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie