Oferta pracy

Dyrektor Jakości / Pełnomocnik ds. Jakości

BIGRAM S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji dużą firmę produkcyjną z branży spożywczej.
Wspólnie poszukujemy Kandydata, który chciałby się rozwijać na stanowisku:

Numer ref.: OZ/DJGF/0720

Misją stanowiska jest zarządzanie systemem jakości i bezpieczeństwa żywności w zakładach produkcyjnych grupy w regionie CEE.

Zakres obowiązków:

• planowanie oraz rozwój strategii i polityki jakościowej firmy
• odpowiedzialność za realizację budżetu działu
• przygotowanie spółki do uzyskania i/lub utrzymania odpowiednich świadectw jakości
• koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie standardów IFS Food 6.1, SQMS oraz norm ISO 45001:2018, ISO 14001:2015
• utrzymanie i rozwój systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności
• koordynowanie działań w celu ciągłego doskonalenia zintegrowanego systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem produktu oraz w zakresie prowadzenia audytów i inspekcji wewnętrznych
• nadzór nad dokumentacją systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności i szkoleniami z tego zakresu
• zarządzanie i rozwijanie podległego zespołu
• przedstawianie sprawozdań dotyczących funkcjonowania podległego obszaru

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (technologia żywności)
• uprawnienia audytora wewnętrznego
• doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości, w tym minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej
• praktyka w zarządzaniu rozproszonym zespołem
• biegła znajomość języka angielskiego
• wiedza z zakresu wskaźników, systemów i kontroli jakości
• znajomość zagadnień przetwórstwa żywności i technologii produktu
• komunikatywność, umiejętność zarządzania zmianą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy