Dyrektor/ka Biura Sprzedaży Telefonicznej

Nest Bank S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie i wdrożenie strategii sprzedaży zdalnej (akwizycja nowego Klienta głównie z segmentów Mikro i SME)

  • Zapewnienie stabilnego, efektywnego i zaangażowanego zespołu nastwionego na wyniki i ciągłe doskonalenie

  • Zarządzanie zespołem pracującym w trybie pracy zdalnej i hybrydowej

  • Zbudowanie narzędzi biznesowych i taktyk w taki sposób, by realizować założone cele

  • Analizowanie efektywności podejmowanych działań sprzedażowych i na tej podstawie implementowanie nowych rozwiązań biznesowych

  • Efektywne wykorzystywanie narzędzi AI i ML w ramach dostępnych narzędzi CRM

  • Planowanie, inicjowanie i monitorowanie kampanii sprzedażowych

  • Pozyskiwanie i konwersja leadów sprzedażowych

  • Budowa procesów obiegu leadów sprzedażowych w kampaniach kredytowych i rachunkowych w taki sposób, by zwiększać efektowność sprzedażową prowadzonych działań

  • Tworzenie skryptów sprzedażowych pod określone potrzeby biznesowe

  • Podnoszenie jakości i efektywności działań zespołów sprzedaży telefonicznej

  • Ciągłe poszukiwanie i wprowadzanie rozwiązań optymalizujących i rozwijających efektywność sprzedaży

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołami sprzedaży zdalnej i telefonicznej

  • Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze sprzedaży

  • Zorientowanie na cele i ich skuteczna realizacja

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu rozproszonego

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy i zespołu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność komunikowania założonych zagadnień/ celów w sposób prosty i zrozumiały

  • Umiejętność planowania i zarządzania projektami sprzedażowymi

  • Znajomość narzędzi CRM

  • Umiejętność prowadzenia analiz rynku i konkurencji

  • Proaktywna postawa, umiejętność proponowania, inicjowania i wdrażania zmian w zakresie pracy zespołu oraz optymalizacji i efektywności procesów sprzedaży

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze finansowym najlepiej w segmentach Micro i SME

To oferujemy

  • Pracę w jednym z najbardziej rozwojowych obszarów banku, możliwość wniesienia istotnego wkładu do innowacyjnych i kluczowych dla banku projektów sprzedażowych, przede wszystkim w obszarze sprzedaży zdalnej

  • Odpowiedzialną rolę z dużą swobodą działania, możliwość wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na strategię biznesową

  • Współpracę z ekspertami i pasjonatami w swojej dziedzinie

  • Szkolenia i warsztaty menedżerskie

  • Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych,

  • Warunki zatrudnienia: umowa o pracę, możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit)

  • FitNest – program promujący zdrowy styl życia

  • Nest Rodzina – program mający na celu wspieranie pracowników w łączeniu życia prywatnego z zawodowym

  • Nest Uniwersytet - wewnętrzny program dzielenia się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Nest Uniwersytet

Koncentrujemy się na obsłudze mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych dostarczając im nowoczesne rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu i codzienne korzystanie z finansów. Naszej działalności biznesowej przyświeca idea „banku bliskiego ludziom”, który jest cyfrowym opiekunem firmowych i rodzinnych finansów. Od początku w Nest Banku stawiamy duży nacisk na innowacyjne rozwiązania - jako jedni z pierwszych umożliwiliśmy zakładanie konta przez wideo rozmowę z konsultantem. Nasi klienci mogą korzystać z BLIK oraz z najpopularniejszych płatności mobilnych - Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Więcej informacji: www.nestbank.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Jest wiele powodów, dla których warto z nami pracować. Przede wszystkim są to ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Jesteśmy niewielkim bankiem, w którym niemal wszyscy się znają. Z szefem jesteśmy na „ty” – podobnie jak z członkami naszego zarządu. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Atmosfera pracy to dla Ciebie podstawa? Aż 96% naszych pracowników mówi, że lubi osoby ze swojego zespołu 😊Skąd to wiemy? Z regularnych badań ankietowych przeprowadzanych wśród naszych pracowników.

Poza ciekawą pracą i świetną atmosferą mamy Ci do zaoferowania także wiele fajnych i niestandardowych projektów. Przeczytaj co jeszcze czeka na Ciebie, jeśli do nas dołączysz 😊

Przewiń do profilu firmy