Dyrektor/ka ds. Marketingu i Sprzedaży

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie spójnej strategii marketingowej oraz strategii sprzedaży dla marki;

  • Kreowanie i dbałość o spójną politykę promocji dla wszystkich kanałów sprzedaży;

  • Budowanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi;

  • Zarządzanie pracą zespołu;

  • Budowanie świadomości i znaczenia marki na rynku oraz identyfikacja trendów;

  • Opracowywanie kampanii marketingowych i nadzór nad ich realizacją;

  • Ustalanie celów promocyjnych oraz sprzedażowych dla członków zespołu;

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych;

  • Kreowanie budżetu i odpowiedzialność za jego realizację;

  • Dbanie o marżowość;

  • Realizacja procesów wdrożeniowych nowych produktów;

  • Planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych, takich jak badania rynku, ustalanie poziomu cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji;

  • Analiza trendów i rynku oraz monitorowanie działań konkurencji – przygotowywanie rekomendacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość rynku oraz specyfiki branży Beauty;

  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu i/lub sprzedaży w branży Beauty;

  • Charyzma oraz umiejętność budowania zaangażowania w zespole;

  • Zdolność wyznaczania i komunikowania celów;

  • Kreatywność oraz nieszablonowe myślenie „out of the box”;

  • Znajomość i „czucie” najnowszych trendów w marketingu;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające posiadaną wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Możliwość pracy hybrydowej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów - na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju sprzedaży na rynki zagraniczne poszukujemy E-commerce Key Account Specialisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój współpracy z partnerami B2B w obszarze sprzedaży internetowej na rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy