Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor/ka Działu Prawnego

BIZNES NA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • określanie celów zespołowych,

  • organizacja pracy i nadzór nad działem prawnym,

  • przydzielanie spraw i kierowanie strategią działania,

  • uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach menadżerskich,

  • prowadzenie sprawozdań z wykonanej pracy,

  • rekrutacja członków zespołu,

  • weryfikacja i rozliczanie pracy podległego zespołu,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • sporządzanie pism procesowych,

  • aktywna obsługa klientów kancelarii,

  • reprezentacja klientów podczas rozpraw sądowych,

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz obciążonych presją czasu,

  • odpowiedzialność za powierzane zadania i budowanie wizerunku firmy własną marką,

  • zwiększanie kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach merytorycznych.

Nasze wymagania

  • aktywne wykonywanie zawodu radcy prawnego lub adwokata,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne,

  • odpowiedzialność za prowadzone sprawy i podległy zespół prawników,

  • sumienność oraz rzetelność w realizacji przydzielonych zadań służbowych,

  • wysoka motywacja wewnętrzna do osiągania wyznaczonych celów zawodowych,

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia zespołu prawników również w zakresie własnej działalności gospodarczej,

  • biegłość w zakresie wiedzy prawniczej z zakresu prawa: cywilnego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego, gospodarczego, handlowego.

To oferujemy

  • udział w szkoleniach menadżerskich i merytorycznych,

  • możliwość uczestniczenia w budowaniu struktur i rozwój sieci prawnej,

  • sprzęt elektroniczny niezbędny do pracy: laptop, telefon komórkowy,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia w systemie podstawowym i prowizyjnym,

  • zaangażowanie w nowe projekty,

  • udział w imprezach i bankietach firmowych.