Logo Pracuj.pl

Dyrektor/ka Generalny/a Hotelu

Hotel Hilton Garden Inn Kraków AirportO firmie

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kapitana Mieczysława Medweckiego 3

Balice (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Kraków Airport Hotel sp. z o.o. z siedzibą w Balicach poszukuje kandydata na stanowisko: Dyrektor/ka Generalny/a Hotelu dla którego, kultura organizacyjna oraz wartości Spółki: przedsiębiorczość, uczciwość i rzetelność będą drogowskazem w realizacji zadań związanych z zarządzaniem Hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenia w pracy stanowisku Dyrektora Hotelu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • zdolność analitycznego myślenia
  • orientacja na osiąganie założonych celów
  • silne kompetencje liderskie potwierdzone sukcesami w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność planowania i podejmowania decyzji
  • umiejętność wystąpień publicznych
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • doświadczenie w zarządzaniu polityką cenową hotelu i znajomość zagadnień z zakresu Revenue Management
  • doświadczenie w zarządzaniu finansami hotelu oraz praktyczna znajomość standardów rachunkowości USALI,
  • praktyczna znajomość zagadnień ekonomicznych, marketingowych i prawnych związanych z zarządzaniem hotelem

To oferujemy

  • pracę w stabilnym, pełnym zespole w ułożonej i osiągającej sukcesy organizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie przyznawane na bazie osiąganych rezultatów pracy
  • samochód służbowy
  • opiekę medyczną
  • szeroki pakiet szkoleń,
  • preferencyjne stawki na noclegi w sieci Hilton na całym świecie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • służbowy telefon
  • służbowy samochód
  • parking pod Hotelem
  • posiłki pracownicze

Kraków Airport Hotel Sp. z o. o. to firma działając na na rynku hotelarskim od 2009 roku. Jej głównym celem jest zarządzanie Hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport w Balicach.

Uczciwość, Rzetelność i Przedsiębiorczość to filary na których opieramy naszą codzienną pracę i wzajemne relacje. Miarą sukcesu naszego działania jest wyjątkowa atmosfera oraz najwyższy poziom usług potwierdzone zadowoleniem gości naszego hotelu i pracowników naszej firmy. Celem naszych działań jest zachowanie balansu pomiędzy zadowoleniem Gości, satysfakcją Pracowników i osiąganiem możliwie najlepszych wyników.

Aktualne oferty pracodawcy
1/2023

Dyrektor/ka Generalny/a Hotelu, Kapitana Mieczysława Medweckiego 3, Balice (pow. krakowski)