Logo Pracuj.pl

Dyrektor/ka Handlowy/a

Grenkeleasing sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dynamiczny rozwój biznesu poprzez wzrost portfela partnerów biznesowych na podległym obszarze
  • Realizowanie celów sprzedażowych podległego oddziału
  • Realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu
  • Budowanie trwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Negocjowanie kontraktów, nadzór nad przygotowywaniem ofert i umów leasingowych
  • Rozwój i coaching pracowników działu handlowego
  • Cykliczne prognozowanie sprzedaży, raportowanie prowadzonych działań i ich efektów bezpośredniemu przełożonemu
  • Stosowanie się do obowiązujących procedur
  • Dbanie o atmosferę sprzyjającą realizacji celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z Centralą firmy w Niemczech
  • Doświadczenie na stanowisku PH min. 3 lata, doświadczenie na stanowisku managerskim min. 2-3 lata, optymalnie z branży finansowej / ubezpieczeniowej
  • Umiejętność budowanie strategii zarzadzania sprzedażą podległego oddziału
  • Inicjatywa, postawa nakierowana na szukanie rozwiązań
  • Umiejętność szybkiego uczenia i adaptacji do zmieniających się warunków
  • Dobra organizacja pracy – łączenie kilku elementów / wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy na programach – excel, power point
  • Zorientowanie na cel i konsekwencja w ich realizacji
  • Uśmiech, pozytywna energia, przebojowość

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia uzależniona od osiąganych wyników
  • Niezbędne do wykonywania pracy narzędzia m.in.: samochód, laptop, telefon
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • System szkoleń
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Wspierającą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Grenkeleasing sp. z o.o.

Od lat stawiamy na rozwój przedsiębiorczości. Firma GRENKE powstała w niemieckim Baden-Baden w 1978 roku. Pierwszy oddział w Polsce otwarto w 2003 r. Jesteśmy organizacją międzynarodową, nasze oddziały znajdziesz w 153 lokalizacjach w 33 krajach na całym świecie. Podstawowe wartości marki Grenke to: prostota, szybkość, kontakt osobisty, przedsiębiorczość.

Dyrektor/ka Handlowy/a, Warszawa