Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Kanału Partnerskiego, Rynek B2B

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

10 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój sieci Autoryzowanych Partnerów Handlowych.

  • Wsparcie w rekrutacji oraz szkolenie i motywacja doradców z zespołów sprzedażowych Partnerów.

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu i planów sprzedaży.

  • Analiza i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży.

  • Wspieranie Partnerów w aktywności sprzedażowej i osiąganiu celów indywidualnych.

  • Zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej/gazu ziemnego lub fotowoltaiki na stanowisku managerskim.

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu sieciami partnerskimi/agencyjnymi firm działających na rynku B2B.

  • Ponadprzeciętna i udokumentowana realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży.

  • Umiejętność rekrutacji, motywacji i zarządzania sprzedażą zewnętrznymi zespołami ambitnych handlowców.

  • Pozytywne nastawienie i entuzjazm, które potrafisz przekazać swoim współpracownikom.

  • Wysoka aktywność, ukierunkowanie na cele oraz umiejętność kreatywnego działania.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Szansa na BUDOWĘ od podstaw ogólnokrajowego Kanału sprzedaży.

  • Możliwość ROZWOJU osobistego i zawodowego w nowoczesnej organizacji.

  • Konkurencyjny SYSTEM WYNAGRODZENIA: atrakcyjna pensja podstawowa oraz premia i prowizja bez górnego limitu zależna od wyników Kanału.

  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe opracowane na bazie doświadczeń i bogatej wiedzy najlepszych ekspertów w branży.

  • Rozwojowy COACHING sprzedażowy i managerski w teorii i praktyce, prowadzony przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów.

  • Odpowiednie NARZĘDZIA pracy: samochód służbowy, karta paliwowa, notebook, telefon służbowy, dedykowane systemy CRM.

  • Robienia tego co lubisz i potrafisz najlepiej, czyli MINIMUM administracji przy biurku, MAKSIMUM aktywności w terenie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • Profesjonalne SZKOLENIA produktowe

  • Wsparcie BACK OFFICE na każdym etapie sprzedaży i realizacji

  • Motywujące KONKURSY handlowe i programy integracyjne

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Przewiń do profilu firmy