Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Kanału Sprzedaży Dystrybucyjnej

fischer Polska Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i wdrożenie strategii sprzedażowej

  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu sprzedaży

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami

  • Intensyfikacja i rozwój współpracy z kluczowymi partnerami handlowymi (dystrybutorzy)

  • Realizacja celów na wyznaczonym terenie: dystrybucyjnych, sprzedażowych, jakościowych

  • Zarządzanie i nadzór nad podległym zespołem

  • Sporządzanie cyklicznych raportów i zestawień

  • Kontrola i zarządzanie budżetem marketingowym

  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami

  • Negocjowanie i zawieranie umów handlowych z kluczowymi klientami

  • Optymalizacja i budowa procesów zwiększających efektywność sił sprzedaży

  • Bieżąca analiza możliwości biznesowych, trendów rynkowych i działań konkurencji

  • Raportowanie wyników pracy działu handlowego

  • Aktywne uczestnictwo w kreowaniu strategii marketingowej i produktowej

  • Reprezentowanie firmy na targach oraz imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 10-letnie doświadczenie w branży

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Bardzo dobra znajomość branży budowlanej

  • Samodzielność, dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • Wysoki poziom kompetencji menedżerskich: orientacja na cel, delegowanie, egzekwowanie i motywowanie podległego zespołu, elastyczność w działaniu

  • Doświadczenie w budowaniu i wspieraniu rozwoju zespołów handlowych

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność budowy i utrzymywania relacji z klientami strategicznymi

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

  • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

fischer to globalny producent systemów zamocowań. Lider jakości i rozwiązań technologicznych. Uznany wśród inżynierów i wykonawców dostawca nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań dla budownictwa i przemysłu.

Dla nas innowacyjność to odwaga w poszukiwaniu nowych rozwiązań i precyzja w twórczym podejściu do kolejnych wyzwań.

Przewiń do profilu firmy