Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Kontraktu / Kierownik projektu (budownictwo modułowe)

DMDModular Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze budynków modułowych (akademiki, hotele, rekreacja);

  • Nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa inwestycji;

  • Aktywnie uczestnictwo w procesie pozyskania projektów i negocjacji warunków umów;

  • Planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji;

  • Koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi;

  • Zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw;

  • Bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu;

  • Poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu;

  • Negocjowanie umów z podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług;

  • Reprezentowanie Spółki przed inwestorami i osobami przez niego wskazanymi oraz przedstawicielami właściwych urzędów podczas realizacji całego kontraktu;

  • Zarządzanie zespołem, delegowanie zadań, rozliczanie ich wykonania i raportowanie.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat;

  • Wykształcenie techniczne mile widziane;

  • Umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji;

  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego i umiejętność współpracy z Generalnymi Wykonawcami;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, koordynacja projektów odbywa się głównie w języku angielskim;

  • Zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych (Uwaga! realizacja 90% inwestycji odbywa się na terenie zakładu produkcyjnego w Skawinie, wyjazdy służbowe są bardzo sporadyczne i dotyczą jedynie tych projektów, których zakres obejmuje montaż)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Sporadyczne wyjazdy służbowe - 80% procesu inwestycyjnego odbywa się w fabryce budownictwa modułowego w Skawinie;

  • Opiekę medyczną;

  • Udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów;

  • Pracę z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem;

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnym sektorze budownictwa modułowego,

  • Pracę w atmosferze pasjonatów sprzyjającej rozwojowi;

  • Umowę o pracę lub umowa współpracy – wg. oczekiwań kandydata;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

DMDModular Sp. z o.o.

DMDmodular jest jednym z liderów jakościowego budownictwa modułowego w Polsce, z siedzibą w Skawinie (koło Krakowa). Swoją działalność koncentruje na sektorze mieszkaniowym, hotelowym i rekreacyjnym. Prowadzi obecnie projekty w Polsce, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Spółka dynamicznie rozwija się i poszukuje ambitnych pracowników, którzy chcą być częścią rozwoju branży modułowej na świecie.

Przewiń do profilu firmy