Dyrektor Kontraktu / Kierownik projektu (budownictwo modułowe)

DMDModular Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze budynków modułowych (akademiki, hotele, rekreacja);
  • Nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa inwestycji;
  • Aktywnie uczestnictwo w procesie pozyskania projektów i negocjacji warunków umów;
  • Planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji;
  • Koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi;
  • Zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw;
  • Bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu;
  • Poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu;
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług;
  • Reprezentowanie Spółki przed inwestorami i osobami przez niego wskazanymi oraz przedstawicielami właściwych urzędów podczas realizacji całego kontraktu;
  • Zarządzanie zespołem, delegowanie zadań, rozliczanie ich wykonania i raportowanie.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat;
  • Wykształcenie techniczne mile widziane;
  • Umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji;
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego i umiejętność współpracy z Generalnymi Wykonawcami;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, koordynacja projektów odbywa się głównie w języku angielskim;
  • Zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych (Uwaga! realizacja 90% inwestycji odbywa się na terenie zakładu produkcyjnego w Skawinie, wyjazdy służbowe są bardzo sporadyczne i dotyczą jedynie tych projektów, których zakres obejmuje montaż)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Sporadyczne wyjazdy służbowe - 80% procesu inwestycyjnego odbywa się w fabryce budownictwa modułowego w Skawinie;
  • Opiekę medyczną;
  • Udział w budowaniu rozwijającej się marki cieszącej się uznaniem klientów;
  • Pracę z konkurencyjnym i wysokiej jakości produktem;
  • Możliwość rozwoju w innowacyjnym sektorze budownictwa modułowego,
  • Pracę w atmosferze pasjonatów sprzyjającej rozwojowi;
  • Umowę o pracę lub umowa współpracy – wg. oczekiwań kandydata;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

DMDModular Sp. z o.o.

DMDmodular jest jednym z liderów jakościowego budownictwa modułowego w Polsce, z siedzibą w Skawinie (koło Krakowa). Swoją działalność koncentruje na sektorze mieszkaniowym, hotelowym i rekreacyjnym. Prowadzi obecnie projekty w Polsce, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Spółka dynamicznie rozwija się i poszukuje ambitnych pracowników, którzy chcą być częścią rozwoju branży modułowej na świecie.

Dyrektor Kontraktu / Kierownik projektu (budownictwo modułowe), małopolskie