Oferta pracy

Dyrektor Kontraktu / Kierownik Projektu

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze obiektów wielobranżowych

  • nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa budowy

  • aktywnie uczestnictwo w procesie pozyskania projektów

  • planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji

  • koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi

  • bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu

  • poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu

  • negocjowanie umów z podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług

  • reprezentowanie Spółki przed inwestorami i osobami przez niego wskazanymi oraz przedstawicielami właściwych urzędów podczas realizacji całego kontraktu

  • zarządzanie zespołem, delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji

  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku inwestorów, dostawców materiałów i usług budowlanych

  • posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych

  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych

  • zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO

  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin

  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków. Wiele z nich zostało zrealizowanych w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie inwestujemy w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce. Także dlatego objęliśmy patronatem nowy międzywydziałowy kierunek studiów - Inżynieria morska i brzegowa na Politechnice Gdańskiej – chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i dać szansę szybkiego rozwoju zawodowego absolwentom kierunku.

Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy rowerowej, czy drużyny piłkarskiej.

Zapraszamy do zespołu!

Przewiń do profilu firmy