Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor kontraktu

KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa koordynacja realizacji powierzonego kontraktu,

  • Nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa budowy,

  • Planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji,

  • Koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi,

  • Bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu,

  • Reprezentowanie Spółki przed inwestorami i osobami przez niego wskazanymi oraz przedstawicielami właściwych urzędów podczas realizacji całego kontraktu,

  • Zarządzanie zespołem, delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania.

  • Udział w Naradach Technicznych oraz Radach Budowy.

  • gotowość do wyjazdów służbowych lub do pracy na terenie inwestycji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 10 lat, minimum jedna realizacja o wartości powyżej 500 mln zł,

  • Umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji,

  • Posiadanie niezbędnych uprawnień drogowych,

  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych,

  • Zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji,

  • Prawo jazdy kat B.

  • Język angielski na poziomie min B1 – warunek konieczny

  • Znajomość języka Tureckiego – mile widziana.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

Firma Kolin z główną siedzibą w Ankarze, stolicy Turcji, jest globalną marką wśród światowych gigantów z projektami na trzech kontynentach. Jesteśmy dumni z realizowania inwestycji o wartości ok 2 miliardów dolarów rocznie w różnorodnych branżach. W katalogu dokonań znajdują się takie przedsięwzięcia jak: drogi ekspresowe, systemy kolejowe, duże inwestycje infrastrukturalne, lotnisko w Stambule, a także najnowocześniejsze elektrownie, zapory, porty, hotele, akademiki, szkoły. Wykorzystujemy nieograniczony potencjał i energię swojego kapitału w realizacje, które przyczyniają się do wzrostu światowych aktywów.

Przewiń do profilu firmy