Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Kontraktu

KOBYLARNIA S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • nadzór, koordynacja i realizacja kontraktów budowlanych prowadzonych zgodnie z procedurami FIDIC,

  • komunikacja z Inżynierem Kontraktu, Zamawiającym,

  • negocjacje z podwykonawcami i dostawcami,

  • odpowiedzialność za realizację harmonogramu i budżetu inwestycyjnego,

  • kontrolowanie pracy podległych pracowników,

  • kontrola jakości robót oraz podwykonawców,

  • rozliczanie inwestycji zgodnie z harmonogramem i założonym budżetem,

Nasze wymagania

  • znajomość procedur FIDIC,

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność: drogowa),

  • minimum 36 miesięcy doświadczenia przy realizacji zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 100 000 000 PLN brutto na stanowisku/stanowiskach: Dyrektora Kontraktu lub Przedstawiciela Wykonawcy lub Kierownika Budowy lub Zastępcy Dyrektora Kontraktu

  • doświadczenie w budżetowaniu inwestycji i tworzeniu harmonogramów,

  • doświadczenie w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami,

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi

  • wiedza z zakresu operacyjnego zarządzania kontraktem i doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie projektów infrastrukturalnych,

  • umiejętność zarządzania finansami kontraktów, dbałość o koszty i realizację zakładanej marży,

  • umiejętność strategicznego myślenia,

  • umiejętność w kierowaniu zespołem,

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;

  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;

  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji;