Logo Pracuj.pl

Dyrektor Kontraktu ze znajomością jęz. niemieckiego

BERKER DOMINIS Sp. z o.oO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Jedna z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, kolejowego i kubaturowego, która z sukcesem realizuje swoje projekty w Polsce i za granicą poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Dyrektor Kontraktu ze znajomością jęz. niemieckiego.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie realizacją kontraktów budowlanych na terenie Niemiec,
  • Udział w procesie wyceny oraz ofertowania inwestycji, koordynowanie prac kosztorysantów,
  • Kontrola budżetu, nadzór nad inwestycją, procedowaniem roszczeń,
  • Rozpoznawanie, zarządzanie szansami i zagrożeniami,
  • Monitorowanie poziomu kosztów, jakości oraz terminowości realizowanych kontraktów,
  • Udział w opracowywaniu strategii rozwoju, identyfikacja szans biznesowych.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo,
  • Doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, negocjowaniu i realizacji kontraktów budowlanych,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego technicznego – w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Znajomość niemieckiego prawa budowlanego i warunków kontraktowych VOB.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanej przez Kandydata umowy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia, benefity i premie,
  • Możliwość pracy zdalnej z wyjazdami na podległą inwestycję.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Dyrektor Kontraktu ze znajomością jęz. niemieckiego, lubelskie