Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Kontrolingu Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 28076/001

    Strategiczna rola w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej, działającej na rynku polski jaki i również zagranicznym.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta, Grupy Kapitałowej działającej w branży FMCG, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Dyrektor Kontrolingu Sprzedaży. Wybrany kandydat będzie pełnił strategiczną funkcje w Grupie Kapitałowej i będzie wspierał Zarząd przy kontrolowaniu i nadzorowaniu obszaru sprzedaży .

    Opis stanowiska

    • zapewnienie terminowego dostarczania informacji finansowej dla kierownictwa sprzedaży oraz kierownictwa spółki,
    • przygotowywanie rocznego budżetu, prognoz, oraz miesięczna kontrola ich realizacji i analiza odchyleń dla obszaru sprzedaży
    • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy
    • wykonywanie analiz akcji promocyjnych i marketingowych pod katem rentowności
    • rozwijanie i bieżące nadzorowanie poprawności działania systemu do raportowania i budżetowania,
    • tworzenie, wdrażanie oraz aktualizowanie procedur związanych z kontrolą finansową obszaru sprzedaży
    • współpraca z działem sprzedaży w zakresie pozyskiwania i dostarczania informacji dotyczących analiz, budżetów i raportów
    • przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc zgodnie z założeniami i potrzebami działu sprzedaży,
    • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości, np. wyliczenia rezerw i odpisów aktualizacyjnych
    • bieżące wsparcie dla dyrektora finansowego

    Profil kandydata

    • rozumienie działania obszaru sprzedaży w firmie FMCG
    • zdolność logicznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków
    • wykształcenie wyższe w obszarze finansów
    • min.5-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze controllingu na podobnym stanowisku
    • znajomość i wykorzystanie narzędzi kontrolingowych oraz biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
    • dużym atutem będzie doświadczenie w budowaniu / projektowaniu narzędzi kontrolingowych
    • umiejętność analizy, syntezy i kontroli przychodów i kosztów
    • komunikatywność, sumienność, skrupulatność, uczciwość, lojalność, zaangażowanie, odpowiedzialność
    • inicjatywa i przedsiębiorczość
    • mile widziane (ale niewymagane) doświadczenie w korzystaniu z narzędzi typu: VBA, znajomość SQL, hurtownie danych, narzędzia OLAP, systemy Business Inteligence

    Oferujemy

    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
    • realny wpływ na środowisko pracy poprzez możliwość podejmowania kluczowych decyzji
    • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page