Oferta pracy

Dyrektor/Koordynator Działu IFM (m/k)

STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Miejsce pracy – Warszawa

Zadania:

  • organizacja pracy działu poprzez dalszy rozwój własnych struktur i kompetencji wewnętrznych w Spółce w obszarze IFM - Infrastrukturalnego Facility Managementu (sprzątanie oraz ochrona)
  • optymalizacja i kontrola kosztów w zakresie usług zewnętrznych oraz materiałów IFM
  • kalkulacja ofert dla nowych usług IFM
  • odpowiedzialność za rozwój działu w obszarze przychodu, nowych usług, nowych klientów oraz kontroli kosztów
  • wsparcie w zakresie implementacji nowych kontraktów w struktury Spółki
  • współpraca z podwykonawcami, kierownikami obiektów oraz projektów w kraju w celu optymalizacji procesów sprzedażowych usług IFM
  • organizacja i wsparcie w zakresie nowych technologii i rozwiązań innowacyjnych w obszarze IFM w celu wypracowania wartości dodanej ofert sprzedażowych

Wymagania:

  • pięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszarów usług IFM, w tym z zakresu kalkulacji i nadzoru nad usługami ochrony i sprzątania
  • wiedza z zakresu procesu implementacji usług IFM; zarządzania zmianą i procesami zachodzącymi w branży IFM
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w samodzielnym organizowaniu ww. usług
  • umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera (zasadniczo excel w MS-Office)
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • samodzielność i zorientowanie na wynik

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia
  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych

STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Anna Śliwak 02-222 Warszawa/Polska
Al. Jerozolimskie 179
Tel.: +48 22 572 57 46
www.strabag.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy