Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor kreatywny - brand manager

FLYING ROSE NATALIA ZARĘBSKA

umowa o pracę
10 00017 200 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Morgowa 1A

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii i planów marketingowych dla firmy (z naciskiem na growth marketing )

  • rozwój i implementacja narzędzi marketingowych zwiększających świadomość marki

  • opracowanie planu rocznego rozwoju marki z krokami milowym

  • planowanie i koordynacja działań marketingowych płatnych i bezpłatnych

  • aktywacja ambasadorów i klientów marki

  • planowanie, rozwój i koordynowanie pracy zespołu oraz współpraca z osobami uczestniczącymi w projektach, np. agencjami PR, specjalistami UX i programistami

  • analiza rynku, sprzedaży, konkurencji

  • zarządzenie budżetem marketingowym

  • analiza skuteczności działań i realizacji postawionych celów, tworzenie raportów

  • aktywny kontakt z klientami oraz ambasadorami marki

  • organizacja sesji zdjęciowych

  • efektywna i skuteczna współpraca z działem sprzedaży i wdrożeń

  • bieżące śledzenie trendów, zmian na rynku oraz działań konkurencji

  • organizacja i koordynacja eventów firmowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie/kursy - marketing i zarządzenie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • wysoko rozwinięte zdolności strategiczne i interpersonalne

  • umiejętności analityczne obejmujące: szacowanie i alokację budżetów, ocenę efektywności każdego kanału oraz prognozowanie efektywności kampanii

  • kreatywność

  • biegłość w social mediach

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii płatnych/bezpłatnych

  • silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów biznesowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność zarządzania czasem, wyznaczania priorytetów, prowadzenia wielu projektów jednocześnie

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań i ciekawych projektów

  • różne formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • możliwość pracy zdalnej, a jeśli wolisz pracę z biura, to nie zabraknie Ci miłego towarzystwa

  • możliwość realizacji samodzielnych projektów

  • możliwość opracowania i wdrożenia własnej strategii

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatkowe premie za zrealizowane projekty

  • możliwość tworzenia od podstaw

  • benefity pozapłacowe

O nas

Flying Rose to jeden w największych producentów sprzętu do akrobatyki powietrznej w Polsce. Jesteśmy niewielką, rodziną firmą z siedzibą w centrum Polski - Łodzi.

Działamy nie tylko na rynku polskim, ale także międzynarodowym.

Poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby, świetnie zorientowanej w bieżących trendach marketingowych, na stanowisko dyrektora/ki marketingu.

Szukamy osoby, którą odpowie nam, w którą stronę zmierzać, stworzy politykę marketingową firmy, w oparciu o długookresową strategię. Praca wymaga planowania strategicznego w obszarze sprzedaży i marketingu, a następnie nadzoru nad wdrożeniem i realizacją celów. Daję szansę na realny wpływ na rozwój firmy i całej dziedziny akrobatyki powietrznej w Polsce i na świecie.

Czym będziesz się zajmować?

Do Twoich zadań będzie należeć budowanie strategii marketingowej firmy, nadzór nad wdrożeniem i realizacją działań promocyjnych, skuteczne wybranie i wykorzystanie narzędzi wzmacniających wizerunek eksperta w branży akrobatyki powietrznej oraz zwiększenie ruchu i liczby potencjalnych klientów.