Oferta pracy

Dyrektor Łańcucha Dostaw (K/M)

Michael PageO firmie

18 333‐18 417 zł brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator
Dyrektor Łańcucha Dostaw (k/m)Numer ref.: JN -092020-1230642

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie efektywnego funkcjonowania całego obszaru Łańcucha Dostaw i realizacji celów strategicznych firmy

Informacje o kliencie

Dynamicznie rozwijająca się organizacja produkcyjna

Opis stanowiska

  • Nadzór oraz koordynacja prac podległych obszarów (zakupy, planowanie, logistyka, dystrybucja)
  • Tworzenie i realizacja strategii łańcucha dostaw dla zakładu produkcyjnego
  • Analiza i optymalizacja przepływów wewnętrznych, rekomendowanie zmian mających na celu ich usprawnienie
  • Utrzymanie i poprawa wskaźników operacyjnych firmy w tym m. in poziom zapasów
  • Zarządzanie ludźmi w obszarze podległych obszarów w tym rekrutacja i rozwój kluczowych kompetencji pracowników

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze logistyki min. 5 lat
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne
  • Orientacja biznesowa i zdolność do rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe logistyczne lub ekonomiczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia
  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy