Oferta pracy

Dyrektor Logistyki

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Bysewska 42, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bysewska 42

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i wdrażanie strategii rozwoju i funkcjonowania obszaru logistyki wspierającej cele biznesowe firmy,

  • zarządzanie procesami logistycznymi, w szczególności zapewnienie płynnego przepływu towarów oraz terminową wysyłkę zamówień e-commerce,

  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne oraz podnoszenie ich efektywności,

  • planowanie zasobów pod kątem realizacji strategii i planów sprzedażowych,

  • zarządzanie zespołem pracowników (10 pracowników biurowych oraz 250 magazynowych),

  • wyznaczanie celów dla podległych zespołów oraz nadzorowanie poziomu ich realizacji,

  • tworzenie i zarządzanie budżetami podległych działów,

  • poszukiwanie możliwości rozwoju, promowanie i podejmowanie inicjatyw w tym zakresie,

  • udział w negocjacjach z dostawcami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie managerskie w obszarze logistyki, produkcji lub łańcucha dostaw,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport, logistyka, ekonomia lub pokrewne),

  • znajomość branży logistycznej w zakresie transportu i magazynowania towarów oraz praktyczna wiedza operacyjna nt. funkcjonowania procesów magazynowych,

  • silne ukierunkowanie na budowę strategii logistycznej i umiejętność przełożenia jej na działania operacyjne,

  • szeroko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz definiowania i nadzoru mierników efektywności,

  • determinacja w dążeniu do zaplanowanych celów oraz orientacja na poprawę rentowności,

  • doświadczenie w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych, umiejętność przewidywania i podejmowania działań zapobiegawczych,

  • doświadczenie w optymalizacji procesów i kosztów związanych z logistyką lub produkcją, włącznie z wdrożeniem i rozwojem innowacyjnych narzędzi, które przyczyniły się do wzrostu produktywności,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B, w jednej z największych firm z branży home decor w kraju,

  • realną możliwość wpływu na otaczającą Cię rzeczywistość biznesową,

  • pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • atmosferę jak w HOME i pozytywny Zespół,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • premia za wyniki

Jesteśmy liderem branży home decor w Polsce. Od 25 lat zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Kreujemy trendy aranżacyjne nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Zarządzamy rozpoznawalną marką home&you oraz Essex.

Poszukujemy charyzmatycznego lidera, inspirującego zespół do zmian. Osoby konsekwentnej, nastawionej na realizację celów oraz finalizowanie rozpoczętych projektów.

Przewiń do profilu firmy