Dyrektor Logistyki Magazynowej

  • Łódź, łódzkie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-01-26
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-02-25)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Łódź

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

Aktualnie prowadzimy projekt budowy nowego centrum logistycznego, w związku z czym poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu, która w perspektywie 2-3 lat obejmie samodzielnie stanowisko dyrektora jednego z dwóch centrów logistycznych. Do tego czasu wyłoniony kandydat będzie wdrażał się w istniejącym już magazynie pod okiem obecnego dyrektora centrum logisty cznego TME.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • nadzór nad pracą magazynu;
  • realizowanie celów powierzonych przez Zarząd;
  • prowadzenie prac rozwojowych zarówno w dziedzinie organizacji pracy, infrastruktury jak i oprogramowania;
  • realizację celów ilościowych i controlingowych w magazynie;
  • śledzenie nowych rozwiązań logisty cznych i e w. ich wdrażanie w magazynie;
  • nadzór nad tworzeniem procedur i instrukcji magazynowych oraz ich wdrażaniem.

Czego oczekujemy:

  • minimum 5 lat pracy na stanowisku kierowniczym w logistyce magazynowej;
  • doświadczenia w zarządzaniu minimum 150-c ioma osobami;
  • znajomośc i oprogramowania klasy WMS;
  • umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS O ffice, a w szczególności Excel;
  • umiejętności tworzenia analiz i wyciągania wniosków na podstawie wyników raportów;
  • innowacyjności
  • umieję tności doskonalenia organizacji pracy;
  • elastyczności;
  • znajomośc i techniki;
  • umiejętność pracy w szybko rozwijającej się firmie.
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Co oferujemy:
  • umowa o pracę;
  • samochód służbowy;
  • telefon służbowy;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • szkolenia i kursy językowe;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • integracje;
  • prywatna opiekę medyczną;
  • karty sportowe;
  • kasę zapomogową;
  • wczasy pod gruszą, karty prepaid;
  • sekcje sportowe;
  • parking dla rowerów;
  • dofinansowanie posiłków;
  • świeże owoce i jogurty i o wiele więcej....

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W tytule wiadomości prosimy powołać się na nazwę stanowiska.