Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Logistyki Magazynowej

  • Łódź, łódzkie
  • Dyrektor/Prezes
  • 26.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

    Aktualnie prowadzimy projekt budowy nowego centrum logistycznego, w związku z czym poszukujemy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu, która w perspektywie 2-3 lat obejmie samodzielnie stanowisko dyrektora jednego z dwóch centrów logistycznych. Do tego czasu wyłoniony kandydat będzie wdrażał się w istniejącym już magazynie pod okiem obecnego dyrektora centrum logisty cznego TME.

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • nadzór nad pracą magazynu;
    • realizowanie celów powierzonych przez Zarząd;
    • prowadzenie prac rozwojowych zarówno w dziedzinie organizacji pracy, infrastruktury jak i oprogramowania;
    • realizację celów ilościowych i controlingowych w magazynie;
    • śledzenie nowych rozwiązań logisty cznych i e w. ich wdrażanie w magazynie;
    • nadzór nad tworzeniem procedur i instrukcji magazynowych oraz ich wdrażaniem.

    Czego oczekujemy:

    • minimum 5 lat pracy na stanowisku kierowniczym w logistyce magazynowej;
    • doświadczenia w zarządzaniu minimum 150-c ioma osobami;
    • znajomośc i oprogramowania klasy WMS;
    • umiejętności posługiwania się oprogramowaniem MS O ffice, a w szczególności Excel;
    • umiejętności tworzenia analiz i wyciągania wniosków na podstawie wyników raportów;
    • innowacyjności
    • umieję tności doskonalenia organizacji pracy;
    • elastyczności;
    • znajomośc i techniki;
    • umiejętność pracy w szybko rozwijającej się firmie.
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
    Co oferujemy:
    • umowa o pracę;
    • samochód służbowy;
    • telefon służbowy;
    • satysfakcjonujące zarobki;
    • szkolenia i kursy językowe;
    • pracę w międzynarodowym środowisku;
    • integracje;
    • prywatna opiekę medyczną;
    • karty sportowe;
    • kasę zapomogową;
    • wczasy pod gruszą, karty prepaid;
    • sekcje sportowe;
    • parking dla rowerów;
    • dofinansowanie posiłków;
    • świeże owoce i jogurty i o wiele więcej....

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy powołać się na nazwę stanowiska.