Oferta pracy

Dyrektor Logistyki

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

DYREKTOR LOGISTYKI

Jesteśmy dużą, międzynarodową firmą z branży FMCG, o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Naszą siłą są nasi Partnerzy Biznesowi, Klienci oraz zaangażowani Pracownicy.
Na co dzień żyjemy wartościami, które są naszym etycznym i moralnym kompasem oraz podstawą podejmowania wszystkich decyzji.

Obecnie poszukujemy
Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Stworzenie i skuteczne wdrożenie strategii zarządzania centrami dystrybucyjnymi w Polsce,
  • Nadzór nad rozproszoną strukturą magazynową oraz prawidłowym funkcjonowaniem łańcucha dostaw,
  • Identyfikacja kluczowych wskaźników efektywności dla podległych obszarów oraz wprowadzenie ujednoliconego systemu raportowania kluczowych wskaźników dla potrzeb zarządczych,
  • Nadzór nad kosztami funkcjonujących procesów logistycznych,
  • Optymalizacja procesów przepływu towarowego, nadzór nad procesami inwentaryzacji oraz optymalizacji stoków,
  • Zdefiniowanie oraz wprowadzenie niezbędnych polityk i procedur w celu zapewnienia bezpieczeństwa organizacji w każdym podległym obszarze zarządzania,
  • Bezpieczne magazynowanie i transportowanie towarów, a także terminowe dostarczanie ich Klientom
  • Planowanie budżetu oraz zarządzanie realizacją zdefiniowanych w budżecie kluczowych wskaźników wykonania,
  • Opracowywanie oraz skuteczne wdrażanie rozwiązań ukierunkowanych na ciągłą poprawę obsługi klienta
  • Zapewnienie zgodności działań i procedur z aktualnymi wymogami prawnymi
  • Krótko- i długoterminowe planowanie wszystkich zasobów potrzebnych do realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 10-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w logistyce lub gospodarce magazynowej, doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie współtworzenia strategii zarządzania łańcuchem dostaw oraz centrami dystrybucji,
  • Orientacja biznesowa oraz zdolność do rozwiązywania problemów i umiejętność podejmowania skutecznych decyzji pod presją czasu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym lub logistycznym)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra umiejętność rozumienia problemów związanych z logistyką, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją,
  • Wiedza z zakresu dystrybucji i prowadzenia dokumentacji magazynowej,
  • Znajomość wskaźników efektywności i narzędzi usprawniających procesy logistyczne oraz praktyka w stosowaniu metod analizy kosztów i jakości w obszarze logistyki,
  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne i planistyczne,
  • Umiejętność myślenia zespołowego, czyli rozumienie roli zespołu w procesach organizacji, budowanie efektywnego zespołu, budowanie relacji,
  • Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych MS Excel
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy