Oferta pracy

Dyrektor Logistyki - Supply Chain Director

MolttonO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej stabilną pozycję rynkową, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii w zakresie łańcucha dostaw
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych oraz nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem logistyki całego zakładu produkcyjnego
  • Zarządzanie procesami w zakresie zaopatrzenia, planowania materiałowego, magazynowania, logistyki wewnętrznej, planowania produkcji i transportu
  • Nadzór nad racjonalną gospodarką materiałową oraz zasobami ludzkimi,
  • Nadzór nad wewnętrznym i zewnętrznym przepływem materiałów,
  • Kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw,
  • Zapewnianie ekspertyz w technikach logistycznych, technologiach i rozwiązaniach materiałowych i produktów,
  • Rozwój podległego zespołu
  • Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników KPI oraz raportowanie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • Realny wpływ na biznes i uczestnictwo w projektach o znaczeniu strategicznym dla rozwoju organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju wewnątrz organizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne