Dyrektor Logistyki

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i wdrażanie strategii rozwoju i funkcjonowania obszaru zaopatrzenia klientów,

  • Odpowiedzialność za zarządzanie procesami logistycznymi, w szczególności za zapewnienie płynnego przepływu towarów oraz terminową wysyłkę zamówień,

  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne oraz podnoszenie ich efektywności,

  • Koncentracja na skutecznym oraz efektywnym transportem ostatniej mili,

  • Planowanie zasobów pod kątem realizacji strategii i planów sprzedażowych,

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Wyznaczanie celów dla podległych zespołów oraz nadzorowanie poziomu ich realizacji.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie managerskie w obszarze logistyki i operacji,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport, logistyka, ekonomia lub pokrewne),

  • Znajomość branży logistycznej w zakresie transportu i magazynowania towarów oraz praktyczna wiedza operacyjna nt. funkcjonowania procesów magazynowych,

  • Szeroko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz definiowania i nadzoru mierników efektywności,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą, pełną wyzwań w renomowanej firmie z branży FMCG,

  • Odpowiedzialność za kluczowe obszary,

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą