Oferta pracy

Dyrektor Logistyki Wewnętrznej

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą magazynu logistyki wewnętrznej

  • Zapewnienie płynności procesów magazynowych

  • Dobór i ocena pracowników

  • Koordynowanie i kontrola systemów magazynowych

  • Zarządzanie 300-osobowym zespołem

  • Współpraca z działami: Produkcją, PCBA, HR, Planowaniem Produkcji.

Nasze wymagania

  • Min 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową i powiązanymi procesami

  • Znajomość systemów magazynowych (SAP, WMS)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi programu Microsoft Office

  • Wykształcenie wyższe preferowane logistyczne, ekonomiczne lub techniczne

  • Kompetencje związane z planowaniem i wdrażaniem projektów logistycznych

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość wykazania się własną inicjatywą

  • Przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę pracy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych

  • Pozapłacowe czynniki motywacyjne tj: karnety sportowe i pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi