Dyrektor Logistyki

PSI Polska

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest wiodąca firma produkcyjna (produkcja wysoko wolumenowa) z rozpoznawalną marką w Polsce.

Stanowisko pracy zlokalizowane jest w Wielkopolsce (na wschód od Poznania).

Osoba zatrudniona na stanowisku Dyrektor Logistyki raportować będzie do Zarządu firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem logistycznym w podległych obszarach (centrum dystrybucyjne, magazyn surowców i opakowań, transport, organizacja wysyłek, planowanie, fakturowanie).

  • Zarządzanie zespołem (około 80 osób).

  • Wdrażanie innowacji w obszarze logistyki i zarządzania magazynami.

  • Standaryzacja i optymalizacja procesów logistycznych.

  • Optymalizacja kosztów logistycznych.

  • Zwiększenie efektywności.

Wymagania pracodawcy

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisko zdobyte w firmach charakteryzujących się dużymi i zróżnicowanymi stanami magazynowymi (idealnie produkt „drobnicowy”).

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynami i centrami dystrybucyjnymi.

  • Doświadczenie we wdrażaniu standaryzacji i optymalizacji procesów logistycznych.

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP będzie istotnym atutem.

  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki lub pokrewne.

  • Język angielski na poziomie dobrym.

PSI Polska

PSI Polska jest częścią Glasford International®, globalnej firmy Executive Search o zasięgu obejmującym region EMEA, obydwie Ameryki, jak również obszar Azji i Pacyfiku. Naszą specjalnością jest Executive Search i Direct Search oraz inne usługi HR dotyczące rozwoju kompetencji.

Przewiń do profilu firmy