Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Magazynu i Logistyki

MPPK sp. z o. o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i zarządzanie całym łańcuchem logistycznym, począwszy od współpracy logistycznej z dostawcami, przez nadzór nad transportem – aż po magazynowanie, obsługę i wysyłkę do kilku tysięcy Klientów głównie w kanale B2B;

  • zapewnienie sprawnego procesu dystrybucji do klientów w całym łańcuchu dostaw oraz poziomu obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego zgodnego z wymogami rynku;

  • przygotowywanie budżetów logistyki oraz ich skuteczne wdrażanie;

  • realizacja wskaźników operacyjnych i ekonomicznych procesów logistycznych;

  • zwiększanie efektywności poprzez wdrażanie zmian optymalizujących procesy logistyczne;

  • negocjacje kontraktów transportowych (krajowych i zagranicznych) oraz nadzór nad realizacją budżetu logistycznego i magazynowego;

  • zarządzanie personelem oraz optymalizacja pracy Centrum Logistycznego Wrocław wysokiego składowania;

  • nadzór nad prawidłowością dokumentowania obrotu magazynowego w systemie Comarch Optima (system klasy ERP) oraz systemu towarzyszącego klasy WMS,

  • nadzór nad tworzeniem planów pracy, prawidłowym rozliczaniu czasu pracy, naliczaniem płac dla podległych pracowników;

  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej;

  • planowanie i realizację budżetu, inwentaryzacji, efektywne zarządzanie czasem pracy;

  • optymalizację procesów i kosztów dotyczących pracy magazynu, planowanie modernizacji i remontów;

  • odpowiedzialność za kontrolę stanów magazynowych oraz okresowe inwentaryzacje.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z logistyką min. 5 lat oraz min. 3 lata w zarządzaniu ludźmi i procesami,

  • Wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne/logistyczne, mile widziane kierunkowe,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji- warunek konieczny,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Znajomość przepisów z zakresu obrotu towarowego na terenie UE i krajów trzecich,

  • Doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz znajomość międzynarodowych środowisk spedycyjnych,

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma MPPK sp. z o.o., jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się dystrybucją na terenie całej Polski, wysokiej jakości karm i akcesoriów dla psów i kotów. W naszej ofercie znajdują się marki takie jak: Alpha Spirit, Wiejska Zagroda, Primal Spirit, Alcott.

Przewiń do profilu firmy