Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Logistyki

Ofix

Ofix

Krzemowa 1

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za transport i magazyn

  • Nadzór nad efektywną realizacją procesów w oparciu o KPI

  • Kontrola realizacji wskaźników i podejmowanie działań

  • Ciągłe doskonalenie procesów usprawniających pracę, w tym ich automatyzacja

  • Zarządzanie zespołem pracowników, budowanie zaangażowania oraz jego rozwój

  • Współpraca z operatorami logistycznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania logistyką

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie oraz analityczne

  • Orientacja na realizację celów biznesowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 30-letni staż na rynku, lider w branży

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dużą autonomię działania

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji /rynkowe+/

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Pakiet benefitów dodatkowych (karta Multisport na zajęcia sportowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi