Oferta pracy

Dyrektor magazynu

ID LOGISTICS POLSKA S.A.O firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Otwieramy nową lokalizację w woj. lubuskim w powiecie międzyrzeckim, 40 km od Gorzowa Wielkopolskiego

  • zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy w magazynie

  • zarządzanie i nadzór nad pracą podległego personelu (kilkaset osób)

  • planowanie, zarządzanie i dostosowanie poziomu zatrudnienia do spełnienia wymogów operacyjnych

  • motywowanie, ocena, szkolenia i rozwój podległego zespołu

  • kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze gospodarki magazynowej

  • nadzór nad efektywną i terminową realizacją procesów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług

  • zapewnienie realizacji założonych KPI ‘s

  • ciągłe poszukiwanie udoskonaleń systemu i procesów

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu relacji z Klientem

  • odpowiedzialność za realizację wyników finansowych i wydajnościowych

  • współtworzenie budżetu oraz odpowiedzialność za jego realizację

  • kontrola i nadzór nad kosztami oraz ich optymalizacja

  • dbanie o przestrzeganie przepisów prawa pracy, jakości, BHP oraz ppoż. oraz stosowania się do procedur, instrukcji i zasad istniejących w firmie

  • odpowiedzialność za infrastrukturę magazynową

  • zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy podległym obszarem a pozostałymi działami organizacji

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Magazynu

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, przepisami prawa pracy, BHP oraz ppoż.

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) B2/C1

  • doświadczenie we współpracy z Klientem

  • umiejętność budowania zespołu i zarządzania personelem

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i analityczne

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, przywództwa, motywacji i umiejętność planowania

  • znajomość technik negocjacyjnych

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe o profilu logistycznym

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • przejrzysty system nagród

  • umowę o pracę

  • rozwój zawodowy w międzynarodowych strukturach firmy

  • możliwość wdrażania swoich pomysłów i udział w budowaniu nowego zespołu

  • możliwość zdobycia doświadczenia w procesach na najwyższym światowym poziomie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne