Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Magazynu

3MK PROTECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pleszew

    Pleszew, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za magazyn surowców oraz magazyn wyrobów gotowych,

  • organizowanie funkcjonowania działań podległego zespołu, poprzez sporządzanie planów pracy pracowników oraz kontrolę czasu pracy i realizacji wyznaczonych zadań,

  • koordynacja, nadzór i zarządzanie pracą magazynów zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami,

  • praca z analizami dotyczącymi wskaźników magazynowych,

  • efektywne zarządzanie gospodarką magazynową,

  • nadzór nad prawidłowym dokumentowaniem stoku magazynowego,

  • dbałość o terminowość i jakość obsługiwanych procesów,

  • nadzór i koordynacja przyjęć i wydań wewnątrzzakładowych oraz przygotowywania wysyłek do kontrahentów,

  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji,

  • przestrzeganie przepisów obligatoryjnych, procedur wewnętrznych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy, standardów jakości,

  • identyfikacja potrzeb, opracowanie propozycji usprawnień i procesów optymalizacyjnych w obszarze gospodarki magazynowej oraz aktywny udział w ich wdrażaniu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to ekonomia, logistyka i zarządzanie, ale nie jest to warunek konieczny,

  • wysokie predyspozycje i potencjał do zarządzania ludźmi oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem składającym się co najmniej z 10 osób,

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość zasad, standardów, procesów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych,

  • znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • strategiczne myślenie,

  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i organizacyjne,

  • gotowość do samodzielnego planowania i podejmowania decyzji,

  • zainteresowanie nowymi technologiami,

  • otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane

  • znajomość programu INSERT NEXO,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • elastyczny czas pracy,

  • ciekawe zadania i pracujący z pasją zespół,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • atrakcyjne warunki płacowe,

  • prywatna opieka medyczna,

  • karta Multisport,

  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • premie ekologiczne,

  • „paczuszka dla maleństwa”,

  • biblioteka 3mk,

  • możliwość korzystania z ZFŚS,

  • komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania - w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możemy uzgodnić inne optymalne dla Ciebie warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Firma posiada dogodną lokalizację:

• Krotoszyn – 28 km, czas dojazdu około 29 min,

• Jarocin – 47 km, czas dojazdu około 49 min,

• Pleszew – 30 km, czas dojazdu około 29 min,

• Kalisz – 26 km, czas dojazdu około 30 min,

• Kępno – 49 km, czas dojazdu około 52 min.

Miejsce wykonywania pracy:

Ostrów Wielkopolski

Mamy ambitne plany na rozwój i poszukujemy kogoś, kto pomoże nam je zrealizować od strony technologicznej. Nasz zespół IT potrzebuje odpowiedniej osoby, która nada odpowiednie tory prowadzonym projektom i skoordynuje różne jej aspekty biorąc pod uwagę potrzeby biznesowe.

Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, co wyróżnia nas jako pracodawcę.

Przewiń do profilu firmy