Oferta pracy

Dyrektor Makroregionu

Stefczyk Finanse

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii oraz zarządzanie procesem sprzedaży w podległym regionie

  • nadzór oraz współpraca z zespołami w blisko 24 placówkach sprzedażowych

  • bieżący nadzór funkcjonalny i merytoryczny nad realizacją zadań biznesowych podległych placówek

  • ustalanie, monitorowanie oraz egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych w podległych zespołach sprzedażowych

  • nadzorowanie realizacji zaleceń i wniosków wynikających z przeprowadzonych kontroli i audytów

  • wskazywanie oraz wdrażanie rekomendowanych rozwiązań w celu realizacji strategii sprzedażowej firmy

  • motywowanie zespołu do realizacji zadań i celów

  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki z obszaru finansów, bankowości, zarządzanie)

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą w obszarze struktur regionalnych

  • orientacja na cel oraz profesjonalizm w pracy

  • umiejętności analityczne i znajomość rynku

  • wysoko rozwinięte umiejętności personalne oraz doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami sprzedażowymi

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • dobra znajomość pakietu narzędzi MS Office,

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • stabilną pracę oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym

  • podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • dużą samodzielność i możliwość kształtowania polityki sprzedażowej w firmie

  • partnerską atmosferę biznesową

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy