Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Makroregionu

Grupa Chorten Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Grupa Chorten zrzesza sklepy z polskim kapitałem. Firma założona w 2009 roku w Białymstoku, obecnie współpracuje z ponad 2000 placówek handlowych w całej Polsce. To sklepy ogólnospożywcze, alkoholowe i mięsne blisko miejsca zamieszkania klienta, z atrakcyjnymi promocjami i fachową obsługą. Grupa Chorten to przyszłość polskiego handlu - dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Praca na terenie woj. zachodnio-pomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego
  • Realizacja strategii rozwoju organizacji w powierzonym regionie
  • Zarządzanie zespołem
  • Realizacja zadań biznesowych i osiąganie zakładanych celów
  • Pozyskiwanie do współpracy Producentów i  dystrybutorów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętność pracy w grupie i samodzielnej organizacji pracy podległego zespołu
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodyscyplina, dobra organizacja pracy własnej,
  • Entuzjazm i zaangażowanie w pracę,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, komputer,
  • Szkolenie wdrożeniowe,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

Ogłoszenie archiwalne