Oferta pracy

Dyrektor Makroregionu

BIGRAM S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Dla jednego z naszych klientów – znanego Towarzystwa Ubezpieczeniowego -poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: EW/DM/0121

Nasz Klient oferuje:

• możliwość rozwoju w firmie wprowadzającej innowacyjne rozwiązania na rynku ubezpieczeń,
• wsparcie managera otwartego na inicjatywę i pomysły,
• pracę z doświadczonym i zmotywowanym zespołem,
• samochód służbowy oraz premię kwartalną,
• prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport,
• fundusz świadczeń socjalnych i ubezpieczenie grupowe,
• sprawny proces rekrutacyjny i stały kontakt z naszym konsultantem.

Zakres zadań:

• nadzór nad realizacją planów sprzedaży w podległej strukturze organizacyjnej poprzez skuteczne zarządzanie zespołem Managerów oraz Agentów,
• planowanie realizacji budżetów kosztowych oraz realizacji nałożonych planów finansowych,
• monitoring procesów poprawy jakości portfela ubezpieczeń,
• kreowanie polityki wspierającej rentowny wzrost wartości składki,
• współtworzenie i efektywne wdrażanie narzędzi i systemów wspierających sprzedaż oraz poprawę jakości obsługi,
• zapewnienie zgodności wszelkich działań biznesowych z regulacjami prawnymi, wytycznymi Compliance i Audytu oraz obowiązującymi procedurami,
• budowanie i zapewnienie wysokiego poziomu kompetencji i wiedzy w podległej strukturze,
• rozwój pracowników oraz Agentów i efektywna współpraca z departamentem szkoleń HR.

Od kandydatów oczekujemy:

• min. 5-letniego doświadczenia w pracy w branży ubezpieczeniowej,
• min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku managerskim,
• bardzo dobrej znajomości majątkowych i życiowych produktów ubezpieczeniowych,
• praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania sprzedażą,
• prawa jazdy kat. B oraz gotowości do podróży służbowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy