Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor - Manager Projektu

Piomar Invest Sp. z o. o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowego projektu i zarządzanie w trakcie jego realizacji

  • nadzór nad kosztami, terminem i jakością realizacji projektu oraz nad pracą zaangażowanych pracowników

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie ścisłych relacji z istniejącymi partnerami

  • bieżąca analiza trendów rynkowych i monitorowanie sektora budownictwa przemysłowego

  • bezpośrednie raportowanie do Zarządu

  • wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty

  • prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych

  • koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • uprawnienia budowlane

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • doświadczenie oraz sukcesy w pozyskiwaniu oraz realizacji kontraktów przemysłowych

  • znajomość i szerokie kontakty na rynku budowlanym

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie

  • gotowość do podejmowania podróży służbowych na kraju

  • preferowana mobilność – dyspozycyjność do objęcia kolejnych kontraktów w innych regionach Polski.

To oferujemy

  • stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość pracy w miejscu zamieszkania

Piomar Invest Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Budowlane PIOMAR INVEST to Polska firma, która prężnie działa i rozwija się w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie wszelkiego rodzaju obiektów kubaturowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy