Logo Pracuj.pl

Dyrektor - Manager Projektu

Piomar Invest Sp. z o. o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja współpracy przy pozyskiwaniu nowego projektu i zarządzanie w trakcie jego realizacji
  • nadzór nad kosztami, terminem i jakością realizacji projektu oraz nad pracą zaangażowanych pracowników
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie ścisłych relacji z istniejącymi partnerami
  • bieżąca analiza trendów rynkowych i monitorowanie sektora budownictwa przemysłowego
  • bezpośrednie raportowanie do Zarządu
  • wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty
  • prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych
  • koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • uprawnienia budowlane
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie oraz sukcesy w pozyskiwaniu oraz realizacji kontraktów przemysłowych
  • znajomość i szerokie kontakty na rynku budowlanym
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie
  • gotowość do podejmowania podróży służbowych na kraju
  • preferowana mobilność – dyspozycyjność do objęcia kolejnych kontraktów w innych regionach Polski.

To oferujemy

  • stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość pracy w miejscu zamieszkania

Piomar Invest Sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Budowlane PIOMAR INVEST to Polska firma, która prężnie działa i rozwija się w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie wszelkiego rodzaju obiektów kubaturowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyrektor - Manager Projektu, warmińsko-mazurskie