Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketingu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Naster na rynku sprzedaży bezpośredniej działa z sukcesami od roku 2001r. Wieloletnie doświadczenie z różnych branż daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

    PRZEJRZYSTY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • budowa strategii marketingu oraz sprzedaży;
    • planowanie budżetu marketingowego i kontrola jego realizacji;
    • kreowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów marketingowych, działań promocyjnych i PR;
    • zarządzanie danymi marketingowymi, analiza prowadzonych działań;
    • planowanie i koordynacja działań wizerunkowych i kampanii promocyjno-reklamowych;
    • projektowanie i zarządzanie strategiami ustalania cen, tempa sprzedaży i rentowności;
    • tworzenie i realizacja budżetu operacyjnego Pionu Handlowego i budżetu marketingowego;
    • monitoring otoczenia rynkowego i analiza pozyskanych danych;
    • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację planu sprzedaży (tempo sprzedaży i polityka cenowa);
    • zapewnienie stworzenia planu działań marketingowych dla produktów;
    • monitorowanie działań marketingowych wraz z oceną efektywności;
    • ustalanie, wdrażanie i zapewnienie monitorowania realizacji standardów obsługi klienta (także tych wykraczających poza Pion Handlowy);
    • organizowanie i nadzorowanie badań rynkowych, badanie potrzeb i oczekiwań rynkowych, proponowanie i prowadzenie badań nowych produktów i usług;
    • zarządzanie relacjami i współpracą.

    JASNE OCZEKIWANIA:

    • minimum 5 lat doświadczenia poparte sukcesami w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej;
    • wykształcenie wyższe;
    • praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej i sprzedażowej;
    • znajomość narzędzi marketingowych tj. PR, BI, CRM, ATL, BTL itp.;
    • umiejętność badania skuteczności realizowanych projektów marketingowych;
    • inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność, zaradność oraz nastawienie na realizację celów;
    • umiejętności przywódcze, negocjacyjne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • umiejętności analityczne.

    KORZYŚCI ZGODNE ZE STANOWISKIEM I KOMPETENCJAMI:

    • wynagrodzenie: 150 zł brutto/h;
    • atrakcyjny system premii w zależności od uzyskanych wyników;
    • wszelkie narzędzia niezbędne do pracy;
    • interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania podając w temacie: Dyrektor ds. Marketingu.

    Administratorem danych osobowych jest:
    Naster Maciej Sieracki, ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471941443
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.