Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Marketingu

LAMEL Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Rozwinięcie i wdrażanie strategii marketingowej B2B oraz B2C

  • Zarządzanie zespołem i inspirowanie go do rozwoju

  • Zarządzanie wizerunkiem marki z wykorzystaniem najnowszych technik komunikacji i prezentacji (social media, content marketing, event marketing, digital marketing)

  • Wspieranie działań sprzedażowych poprzez monitorowanie rynku pod kątem potrzeb partnerów i konsumentów oraz działań konkurencji

  • Wspieranie zespołów Sprzedaży i Rozwoju Produktów poprzez współtworzenie i współprowadzenie systemu szkoleń dla klientów

  • Tworzenie i realizacja strategii promocyjnej dla produktów i usług (projektowanie materiałów ekspozycyjnych dla punktów sprzedaży, organizacja wydarzeń promocyjnych)

  • Monitorowanie, ewaluacja i raportowanie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży

  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i rozwoju zespołów

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej B2B i B2C

  • Umiejętność budowania relacji na poziomie krajowym i międzynarodowym

  • Umiejętność prezentacji, wystąpień publicznych oraz prowadzenia spotkań

  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi marketingowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • Wynagrodzenie stałe wsparte o system premiowy, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Środowisko pracy nastawione na rozwój, działanie i niestandardowe pomysły.

LAMEL Technology Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym europejskim producentem ochrony ekranów i powierzchni urządzeń elektronicznych pod marką MyScreen. Nasze produkty docierają z Polski do milionów użytkowników na sześciu kontynentach. Codziennie rozwijamy się, osiągamy więcej, aktywnie kształtujemy technologiczną przyszłość naszego sektora.

Przewiń do profilu firmy