Oferta pracy

Dyrektor Marketingu i Komunikacji

Fundacja JiM

Tatrzańska 105

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej i komunikacji we współpracy z partnerami zewnętrznymi

  • Tworzenie i nadzór nad polityką informacyjną i PR Fundacji we wszystkich grupach interesariuszy zgodnie ze strategią

  • Zarządzanie zespołem specjalistów, definiowanie celów i kontrola ich realizacji

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowością i spójnością komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej Fundacji

  • Nadzór nad realizacją kampanii społecznych

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych metod budowania relacji z Darczyńcami indywidualnymi i partnerami korporacyjnymi

  • Zarządzanie budżetem działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku dyrektora/kierownika marketingu lub komunikacji

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w kreowaniu oraz skutecznej realizacji strategii w ww. obszarach

  • Dojrzałość biznesowa, umiejętność osiągania celów poprzez zarządzanie podległą strukturą

  • Umiejętność zarządzania budżetem

  • Umiejętności przywódcze, w tym motywowania i budowania zaangażowania pracowników

  • Umiejętność podejmowania decyzji i inicjowania działań

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym aktywny udział w szkoleniach, konferencjach i spotkaniach

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju na ścieżce kariery

  • Gruntowne wsparcie konsultanckie i szkoleniowe w początkowym okresie pracy

  • Możliwość wpływu na kierunki strategiczne i realizację szczytnej misji organizacji JiM

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób autystycznych. Świat, w którym każdy człowiek może zrealizować swój potencjał. A osoby autystyczne są włączone do społeczeństwa niezależnie od tożsamości i identyfikacji. Fundacja prowadzi wiele inicjatyw, takich jak klinika diagnozy i terapii czy placówki edukacyjne. Organizuje również ogólnopolskie kampanie społeczne. Zatrudniamy ponad 130 osób. A naszą misję wspiera kilkadziesiąt tysięcy Darczyńców.

Poszukujemy pracowników chcących na swoim stanowisku realizować misję Fundacji i pracować zgodnie z naszymi Wartościami, do których zaliczamy dążenie do najwyższych standardów, odwagę w podejmowaniu wyzwań i współpracę w osiąganiu celów Fundacji.

Przewiń do profilu firmy