Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

  • Szklarska Poręba, dolnośląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SILVER MOUNTAIN RESORT OPERATOR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Górskie Resorty - jedna z najszybciej rozwijających się spółek w branży hotelarskiej poszukuje kandydatów na kluczowe stanowiska do Platinum Mountain Resort pierwszego 5* Hotelu w Szklarskiej Porębie.

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba

    Zadania:

    • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej w odniesieniu do strategii Grupy;
    • Odpowiedzialność za stworzenie planu marketingowego opartego o analizy rynkowe;
    • Przygotowywanie i odpowiedzialność za realizację strategii sprzedaży pełnej oferty hotelu w tym B2B;
    • Wsparcie działu sprzedaży ( rezerwacji )  w docieraniu do potencjalnych klientów poprzez ich identyfikowanie, selekcję, przygotowanie planów i akcji promocyjno- marketingowych;
    • Stworzenie pełnej oferty hotelu i jej modyfikowanie pod wpływem zmian rynkowych
    • Rekomendowanie i wdrażanie nowych usług;
    • Analiza usług oferowanych przez konkurencje;
    • Rozwój oferty poprzez standaryzację istniejących usług oraz rozwój usług dodatkowych wraz z wprowadzeniem ich do sprzedaży;
    • Monitorowanie rozwoju oferty w ramach Grupy, rekomendacja i wdrożenie w hotelu usług z największym potencjałem sprzedaży;
    • Zarządzanie relacjami z Klientami poprzez wypracowanie i wdrożenie standardowych rozwiązań mających na celu zbudowanie lojalności klientów;
    • Budowanie wizerunku hotelu zgodnie z misją;
    • Komunikacja marketingowa z wykorzystaniem Social Media;
    • Efektywna współpraca z OTA;

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Min. 5 letnie doświadczenia w obszarach marketingu lub/i sprzedaży (mile widziane w branży hotelowej)
    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarach marketingu i/lub sprzedaży ( mile widziane w branży hotelowej )
    • Wysokie kompetencje managerskie – umiejętność skutecznej motywacji i zarządzania zespołem;
    • Kreatywność, innowacyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista;
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, szczerość, otwartość, komunikatywność;
    • Dyspozycyjność;
    • Pasja w działaniu i pozytywne nastawienie do otoczenia;
    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą;
    • Prawo jazdy kat. B;

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju;
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • Przyjazną atmosferę;
    • Współudział w tworzeniu oferty pierwszego 5* obiektu w Szklarskiej Porębie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Silver Mountain Resort sp. z o.o, Sp. komandytowa  z siedzibą w Warszawie al. J.Ch. Szucha 13/15/3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Silver Mountain Resort Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Warszawie al. J.Ch.Szucha 13/15/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Silver Mountan Resort Sp. z o.o Sp. komandytowaz siedzibą w Warszawie przy al. J.Ch.Szucha 13/15/3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administratorem Pana/i danych osobowych jest Silver Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie przy Al. J. Ch. Szucha 13/15 lok. 3, 00-580 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr: 0000694273.

    Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu:

    1. a) przeprowadzenia rekrutacji, na którą Pan/i aplikuje [art. 221 1 Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO],
    2. b) prowadzenia przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy, jeżeli wyraził/a Pan/i zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji [art. 221 1 Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. a) RODO],
    3. c) obrony przed roszczeniami lub dochodzenia roszczeń związanych z procesem rekrutacji [art. 6 ust. 1 lit. f) RODO].

    W razie wybrania Pana/i jako kandydata na pracownika Spółki dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę [art. 6 ust. 1 lit. b) RODO].

    Przesłanie danych osobowych w odpowiedzi na ofertę pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie dla celów tej rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale podanie danych wynikających z art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest konieczne i wymagane do wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz późniejszego zawarcia umowy o pracę, zaś ich niepodanie będzie skutkować niemożnością wzięcia udziału w rekrutacji oraz zawarcia wyżej wymienionej umowy. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest Pana/i zgoda.

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a jeżeli wyrazi Pan/i taką zgodę – także przez czas prowadzenia kolejnych rekrutacji, aż do cofnięcia wyrażonej zgody lub ustania celu przetwarzania, natomiast w przypadku przetwarzania danych w celu wskazanym w lit. c) powyżej – do upływu okresu przedawnienia roszczeń.

    W celach wskazanych powyżej dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom trzecim, świadczącym na rzecz Spółki usługi informatyczne, w tym m.in. hostingowe, a także usługi rekrutacyjne i prawne. W razie wyboru Pana/i na pracownika Spółki, dane mogą być udostępnione podmiotowi świadczącemu na rzecz Spółki usługi kadrowe. Spółka funkcjonuje w grupie przedsiębiorstw w rozumieniu art. 4 pkt 19) RODO, przez co dane osobowe mogą być przekazywane dla celów administracyjnych podmiotom funkcjonującym ze Spółką w ramach grupy przedsiębiorstw [art. 6 ust. 1 lit. f) RODO].

    Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

    Posiada Pan/i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. przetwarzania niezbędnego do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów, realizowanych przez Administratora.

    W odniesieniu do danych osobowych, których przetwarzanie odbywa się w oparciu o zgodę – posiada Pan/i prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

    Powyższe uprawnienia można zrealizować w szczególności zgłaszając je na podany wyżej adres Spółki lub poprzez e-mail na adres: [email protected]

    Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.