Logo Pracuj.pl

Dyrektor Marketingu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Opracowywanie i nadzór nad budżetem marketingowym
  • Nadzór nad współpracą z dostawcami zewnętrznymi (np. domy mediowe, agencje reklamowe)
  • Monitorowanie potrzeb Klientów i bieżących trendów w branży
  • Analizowanie rynku i działań marketingowych konkurencji
  • Planowanie i koordynowanie pracy działu marketingu
  • Wsparcie Działu Sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień z zakresu e-marketingu
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko
  • Elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej)
  • Elastyczność przy wyborze formy zatrudnienia
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Samochód służbowy

Firma z ugruntowaną pozycją w branży FMCG poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor Marketingu, Katowice