Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Marketingu

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Allcomp Polska Sp. z o.o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy producentem urządzeń marki Unicut i jednym z niewielu na Świecie, producentem maszyn do cięcia materiałów. Ponadto jesteśmy również dystrybutorem oprogramowania Efi Optitex w Polsce. Nasze maszyny kupują firmy z całego świata.

    PROMUJEMY POLSKĄ TECHNOLOGIĘ I POLSKIE ROZWIĄZANIA.

    Dzięki innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy.

    Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

    DYREKTOR MARKETINGU
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii marketingowej w oparciu o analizę i segmentację rynku, określenie grup docelowych dla poszczególnych produktów oraz określenie i wdrożenie konkretnych działań w celu realizacji założonej strategii,
    • regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju,
    • analiza rynków zagranicznych i określanie rynków strategicznych pod kątem rozwoju sprzedaży,
    • przygotowywanie budżetu marketingowego i kontrola jego realizacji,
    • tworzenie polityki wizerunkowej firmy oraz produktów,
    • planowanie, realizacja oraz rozliczanie działań marketingowych w zakresie poszczególnych projektów,
    • analiza wyników wypracowanych przez zespół oraz bieżące zarządzanie efektywnością i rentownością pracy działu,
    • ciągły rozwój kompetencji i umiejętności pracowników działu,
    • zapewnienie zgodnego ze standardami firmy poziomu jakości świadczonych usług.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • doświadczenie w otwieraniu rynków zagranicznych,
    • doświadczenie w zarządzaniu działem marketingu w firmie produkcyjnej,
    • umiejętności przywódcze: ukierunkowanie na rezultaty, decyzyjność, efektywne planowanie, zdolności organizacyjne, zarządzanie zespołem,
    • zorientowanie na rozwój biznesu,
    • umiejętności analityczne: analiza lejków sprzedażowych, zarządzanie danymi, analiza konkurencji, doświadczenie w marketing automation mile widziane
    • umiejętność podejmowania strategicznych decyzji,
    • zarządzanie projektami, pricing i pozycjonowanie produktów, zarządzanie cyklem życia produktów i klientów,
    • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz budżetem,
    • bardzo dobra znajomość obsługi programów typu ERP oraz MS Office,
    • znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy…

    Szukamy OSÓB Z DOŚWIADCZENIEM, które chcą w naszej Firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę i pracować z ciekawymi, innowacyjnymi projektami, za które będą odpowiedzialni od początku do końca. Cenimy ludzi zaangażowanych, uśmiechniętych, z poczuciem humoru, którzy chcą się rozwijać i wspólnie z nami tworzyć naszą markę.

    ZAINTERESOWANY? WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.