Oferta pracy

Dyrektor Marketingu

SolarSpot Sp. z o.o.

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii marketingowej firmy i czynny udział w jej wdrożeniu

  • Kontrola realizacji wdrożonej strategii oraz ocena efektywności w odniesieniu do osiąganych efektów

  • Ścisła współpraca z Zarządem i Dyrektorami Departamentów w zakresie realizacji strategii

  • Analiza działań konkurencji i tworzenie materiałów edukacyjnych dla sprzedaży

  • Odpowiedzialność za organizację eventów oraz innych działań mających na celu komunikację z otoczeniem oraz odpowiednią ich promocję

  • Kierowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów reklamowych i promocyjnych

  • Inicjowania działań promocyjnych związanych z rozwojem portfolio produktów i usług firmy

  • Zarządzanie powierzonym budżetem

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w celu realizacji przyjętej strategii marketingowej

  • Poszukiwanie i wykorzystywanie alternatywnych kanałów promocji i sprzedaży

  • Koordynacja pracy samodzielnych specjalistów ds. marketingu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem marketingu w firmie usługowej na tożsamym lub podobnym stanowisku

  • Wykształcenie kierunkowe (marketing i sprzedaż, e-commerce, zarządzanie strategiczne)

  • Doświadczenie w budowaniu i egzekwowaniu strategii marketingowej oraz w planowaniu budżetu marketingowego

  • Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych (ATL, BTL, marketing automation, digital marketing, ecommerce, SEM, SEO, e-mail marketing, content marketing)

  • Doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami

  • Nieszablonowe podejście do zdobywania leadów i wykorzystywania szans sprzedażowych

  • Umiejętność wykorzystywania informacji z badań i analiz marketingowych

  • Silne nastawianie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja

  • Umiejętności zarządzania projektami, w tym ustalanie priorytetów pracy i planowanie projektów

  • Zdolność do myślenia strategicznego i jednoczesnym łączeniem go z działaniami operacyjnymi

  • Mile widziana znajomość trendów w branży OZE

To oferujemy

  • Współpracę na full time na podstawie umowy UoP lub B2B (sam wybierasz) oraz wynagrodzenia zgodnego z Twoim doświadczeniem

  • Elastyczny czasu pracy, bo skupiamy się na efektach a nie godzinach spędzonych w biurze

  • Otwartość i przestrzeń do wyrażania własnego zdania i wdrażania nowych pomysłów - na co dzień będziesz mieć kontakt z Zarządem i Dyrektorami poszczególnych departamentów, więc jeśli masz wystarczająco dobre argumenty i konkretny plan, za którego wdrożenie weźmiesz odpowiedzialność - działaj śmiało

  • Możliwość tworzenia od podstaw strategii obszaru, którego praca będzie mieć wpływ na cały biznes

  • Okazję do rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się obecnie branż odnawialnych źródeł energii

  • Pracę pełną sensu, bo Twoje działania przekładają się na sukces całej firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 - Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Etap 2 - Spotkanie online z dyrektorem i HR

3

Etap 3 - Spotkanie z Zarządem

Firma SolarSpot od kilku lat świadczy usługi w zakresie fotowoltaiki, a w szczególności w obszarze projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, generalnego wykonawstwa farm fotowoltaicznych i mikro instalacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi, zwłaszcza w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

Każdy z naszych współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje dające gwarancje realizacji powierzonych inwestycji z sukcesem.

Przewiń do profilu firmy