Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor marketingu

Reef Factory Sp. z o.o.

Bydgoska 94

Niemcz (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizację krótko oraz długoterminowej strategii marketingowej na rynku międzynarodowym

  • Budowanie i zarządzanie zespołem marketingowym: wyznaczanie celów oraz priorytetów i nadzór nad ich realizacją, motywowanie i rozwój pracowników

  • Tworzenie mechanizmów promocji i analizę ich efektywności

  • Nadzorowanie przygotowywania materiałów marketingowo - promocyjnych,

  • Analiza i kontrola realizacji planów marketingowych

  • Wspieranie zespołu sprzedaży w zakresie pozyskiwania nowych klientów

  • i budowania relacji z obecnymi

  • Analizę danych sprzedażowych w celu identyfikacji trendów i szans

  • Współpracę z menedżerami działów oraz zespołem sprzedaży w zakresie

  • prowadzonych akcji i kampanii marketingowych

  • Opracowywanie analiz rynku i analiz konkurencji

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem marketingu

  • Umiejętności menadżerskich: ukierunkowanie na rezultaty, decyzyjność,

  • efektywne planowanie, zdolności organizacyjne, zarządzanie zespołem

  • i rozwój kompetencji zespołu, umiejętność zarządzania komunikacją

  • Doświadczenia w obszarze marketingu B2B

  • Gruntownej wiedzy oraz doświadczenia w obszarze planowania i prowadzenia działań marketingowych, znajomości aktualnych trendów oraz narzędzi

  • Umiejętności planowania i organizowania działań promocyjnych ukierunkowanych na zwiększanie wyników sprzedażowych oraz poszerzenie wiedzy o produktach

  • Umiejętność budowania marki

  • Znajomości zagadnień z obszaru e-marketingu

  • Umiejętności zarządzania zasobami oraz budżetem

  • Znajomości metodologii i technik badań marketingowych

  • Kreatywności oraz nastawienia na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań

  • Silnej orientacji na realizację celów, umiejętności pracy pod presją czasu oraz adaptacji do szybkiego rozwoju spółki

  • Znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej firmie międzynarodowej

  • Możliwość pracy przy ciekawych projektach

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Duże możliwości rozwoju osobistego

  • Umowę o pracę lub kontrakt menadżerki

Reef Factory dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na międzynarodowym rynku akwarystyki morskiej. Firma produkuje nowoczesne urządzenia IoT (smart) oraz system Smart reef. W swojej stosunkowo krótkiej obecności firma zanotowała rekordowo szybkie wskaźniki rozwoju. W chwili obecnej wdrożyła 23 produkty na rynek oraz jest obecna na 15 krajach świata.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, szukasz wyzwań i projektów dużej skali to to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Więcej o nas