Oferta pracy

Dyrektor Marketingu

ERLI.plO firmie

ERLI.pl

Kopanina 34

Poznań

Jesteśmy ERLI.pl - jesteśmy nową platformą zakupową wprowadzającą nowatorskie rozwiązania do branży e-commerce. Stanowimy część prężnie rozwijającego się holdingu skupiającego aż 40 spółek. Nasz zespół to grono doświadczonych specjalistów, będących entuzjastami nowych technologii. Co ważne, praca w ERLI.pl sprzyja ciągłemu udoskonalaniu umiejętności i kompetencji, dzięki ambitnym wyzwaniom i przyjaznemu środowisku pracy. ERLI.pl to innowacyjny marketplace, którego celem jest osiągnięcie stabilnego miejsca w czołówce. Jednak aby zrealizować nasze plany, potrzebujemy Twojego wsparcia!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami! Obecnie szukamy idealnego kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej dla spółki oraz poszczególnych projektów
  • Udział w tworzeniu i wprowadzaniu nowych marek
  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi wspierającymi sprzedaż
  • Planowanie i realizacja budżetu marketingowego odpowiednich brandów
  • Systematyczna analizą rynku i konkurencji
  • Rekomendowanie usprawnień w funkcjonowaniu systemów sprzedażowo-marketingowych
  • Zarządzanie podległym kilkuosobowym zespołem
  • Ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętności z zakresu wprowadzania i zarządzania produktem
  • Umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych
  • Zdolność podejmowania strategicznych decyzji
  • Bardzo mocne ukierunkowanie na realizację ustalonych celów
  • Zorientowanie na rozwój biznesu (analiza rynku, inicjowanie usprawnień)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Kreatywność oraz inicjatywa
  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami pracowników

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy dostosowanie do oczekiwań kandydata
  • Pracę na wysokim, samodzielnym stanowisku przy realizacji ambitnych projektów
  • Możliwość rozwoju zawodowego według indywidualnych predyspozycji w dynamicznie rozwijającej się organizacji – holding 40 podmiotów z różnych branż
  • Dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki w bistro)
  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne środowisko pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy