Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Marketingu

Deer Design Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem marketingu i PR,

  • Odpowiedzialność za kreowanie i realizację strategii marketingowej, przełożenie celów strategicznych na realne działania,

  • Przygotowywanie budżetów i planów marketingowych, definiowanie celów, KPI,

  • Analizowanie potrzeb firmy w zakresie działań marketingowych dla wsparcia sprzedaży i usług,

  • Dobieranie narzędzi, ścieżek i metod realizacji strategii marketingowej,

  • Kształtowanie i nadzorowanie realizacji działań z zakresu PR, MA, brand marketingu, digital marketingu,

  • Przygotowywanie prezentacji oraz raportów marketingowych, analiza danych i wyciąganie wniosków,

  • Monitorowanie efektywności podejmowanych działań, identyfikacja trendów rynkowych i potrzeb klientów,

  • Prowadzenie analiz działań konkurencji i badań rynkowych,

  • Współpraca z Agencjami Marketingowymi i PR oraz innymi firmami zewnętrznymi i podwykonawcami,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy (w szczególności z działem sprzedaży),

  • Kontrola i nadzór nad harmonogramem prac,

  • Organizowanie różnych inicjatyw marketingowych (udział w targach, wydarzenia branżowe, eventy, konferencje).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii marketingowej,

  • Doświadczenia w zarządzaniu obszarami : MA, employer branding, PR, brand marketingu, content management, digital marketing, performance marketing, strategie SM, CRM,

  • Doświadczenie w definiowaniu celów oraz KPI i umiejętnego dobierania narzędzi do ich realizacji,

  • Zdolności analizowania danych i wyciągania z nich wniosków,

  • Wychodzenie poza schematy, szukania nowych możliwości i kanałów do realizacji celów biznesowych i marketingowych,

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

  • Umiejętność prowadzenia projektów (planowanie, controlling),

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingu,

  • Umiejętność inspirowania i angażowania zespołu,

  • Minimum 3 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku managerskim,

  • Doświadczenie w ścisłej współpracy z kadrą managerską i właścicielami firmy,

  • Wysoka orientacja na realizację celów i rozwój w dynamicznym, rozwijającym się środowisku,

  • Umiejętność podejmowania strategicznych decyzji w zmieniających się warunkach przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi marketingowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość budowania swojego zespołu oraz wprowadzanie swoich narzędzi,

  • Realny wpływ na politykę sprzedażową i rozwój firmy,

  • Szkolenia i dbanie o rozwój osobisty,

  • Umowę o pracę bądź kontakt B2B,

  • Elastyczny system pracy oraz możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,

  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy,

  • Świetną atmosferę pracy,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i uczestnictwo w ciekawych projektach.

O nas

DEER DESIGN Pracownia Architektury Wnętrz to dynamicznie rozwijająca się firma, która jest liderem na warszawskim rynku wykończenia „pod klucz”. Deer Design to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Nasz model biznesowy opiera się na bezpośredniej współpracy z największymi firmami deweloperskimi w Polsce. W ramach naszej grupy i spółki Deer Wood realizujemy również meble w zabudowie. Nasz team to ponad 120 osobowy skład pełen kreatywności i zaangażowania.